Радиус (100км)

 БИЗНИС

Винарската визба "Тиквеш" и нејзиниот претседател на управниот одбор - Светозар Јаневски се добитници на меѓународното признание "Најменаџер и најкомпанија на ...
сите 5 | | | веќе видена

Сите се гласни и насочени кон слободни медиуми но многу малку се потенцира и се зборува за слободата на интегритетот на новинарите, од друга страна суштината ...
сите 2 | | | веќе видена

Ако Грција по референдумот го напушти еврото и ја врати својата драхма, тоа воедно би значело и почеток на крајот на еврото какво што ги имаме денес. Во Грција ...
сите 7 | | | веќе видена

Фирмите кои ќе вработат ранлива категорија граѓани ќе добијат паричен надоместок од државанта каса и плата за вработеното лице. Огласот е објавен, ...
сите 6 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи