Радиус (100км)

Ин травел


  • Адреса: Димитрије Чуповски 26-а (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3121551
  • Оддалеченост: ≈804 м
  • Локација: спроти Јосип Броз гимназијата

Искуството, помладиот кадар, младешкиот дух и идеи ја прават агенцијата комплетна.

Искуството, помладиот кадар, младешкиот дух и идеи ја прават агенцијата комплетна.
Се стремиме кон модерен, европски туризам она што го прати современиот човек. Даваме можност на сите, да го запознаат светот, другите земји, народи, нивните обичаии и начин на живеење. Важен ни е угледот меѓу нашите туристи, нашите корисници на услуги. Сето ова не прави да бидеме агенција со комплетен сервис, а се во интерес на нашите клиенти . Секоја година го прошируваме кругот на своите деловни партнери, ако сте спремни за чесна и коректна соработка, добрe дојдовте.

· Деловни патувања
· GOGLOBAL Систем
· Хотели по желба 150.000 низ целиот свет
· Rent a car услуги
· Трансфери
· Посeти и разгледи на знаменитости
· Групни резервации (посети)
· Посета на саеми, изложби, конгреси, културно забавни манифестации и сл.
- Саеми, Конгреси, Комплетен сервис
- Спортски Активности
- Културни настани

Наша специјалност
- Училишен Туризам
- Летување
- Зимување
- Бањски туризам

Специјален вид на туризам
- Планинарење
- Едрење
- Нуркање
- Авионски карти
- Македонија (Сите градови низ Македонија, хотелско сместување)

Фото галерија

 БИЗНИС

Цената на нафтата повторно падна во четвртокот на светските берзи поради загриженоста за побарувачката во неизвесен глобален амбиент, а дополнително ја ...
сите 55 | | | прочитана: 386 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи