Радиус (100км)

 БИЗНИС

Со предавањата беа опфатени 1.500 четвртоодделенци од основните училишта во скопските општини Гази Баба, Аеродром и Чаир. Учениците имаат можност да се стекнат ...
сите 11 | | | веќе видена

Измените во Законот за архивски материјал, кои имаат за цел да се поедностави канцелариското и архивското работење за приватните субјекти, беше тема на ...
сите 90 | | | прочитана: 493 | веќе видена

Според Секретаријатот на Европската енергетска заедница, одлуката на Македонија да се одложи целосното отворање на пазарот на електрична енергија, ги потенцира ...
сите 7 | | | веќе видена

Фондот за развој на општинска инфраструктура (МИДФ) и Комерцијална банка Скопје соопштија дека го поддржуваат развојот на одржлива инфраструктура во Македонија ...
сите 18 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи