Радиус (100км)

Нотарска комора на РМ


  • Адреса: бул.8-ми Септември 2/1 (Октомвриска револуција)
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3239150
  • Телефон 2: 02 3214448
  • Оддалеченост: ≈9155 км
  • Локација: Во зградата на Комплекс Македонија

Дејности:

комори, нотари

 БИЗНИС

Народната банка вели дека ја следи состојбата и смета дека нема причина за загриженост Банкарскиот систем во Македонија функционира нормално, без последици од ...
сите 85 | | | прочитана: 497 | веќе видена

Црна Гора се придружува на регионалното друштво со евтин роаминг. Откако управниот суд на земјата го укина решението со кое се намалува тарифата за разговор ...
сите 78 | | | прочитана: 288 | веќе видена

МАКЕДОНЦИТЕ ШТО ОДМОРААТ НА ГРЧКИТЕ ПЛАЖИ ОСТАНАА СО ПРАЗНИ РЕЗЕРВОАРИ Македонците што планираат да одат во Грција, да си наполнат гориво пред излегување од ...
сите 4 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи