Радиус (100км)

 БИЗНИС

Пензионерите се загрижени за исплатата на пензиите, по вчерашните најави дека се доведува во прашање исплатата на плати и пензии доколку се укине издавањето на ...
сите 132 | | | прочитана: 3052 | веќе видена

Заменик- министерот за труд и социјална политика, Диме Спасов, градоначалникот Илчо Захариев и пратеникот Трајчо Димков, денес ја посетија приватната компанија ...
сите 62 | | | веќе видена

„Ревидирање на Предлог-правилникот, намалување на бодот од четири на два денара и ЗАПМ да каже дали е подготвено од сите правни субјекти да го наплати ...
сите 11 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи