Радиус (100км)

Зегин-МНТ


  • Адреса: Битпазарска б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченост: ≈9157 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00
  • Локација: паркингот на МНТ

Дејности:

аптеки

 БИЗНИС

Приватниот сектор во Европската унија во просек плаќа по 25,9 евра на час. Најмногу ќе бидете платени во Данска, односно 42,7 евра, а следуваат Белгија (41,1 ...
сите 10 | | | прочитана: 197 | веќе видена

Во првите два месеци од годинава во земјава влегле 34,2 милиони евра странски инвестиции, покажуваат податоците од Народната банка.Споредено со истиот период ...
сите 155 | | | прочитана: 1206 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи