Радиус (100км)

 БИЗНИС

Лани во Македонија се увезени лекови во вредност од 77,5 милиони, мобилни телефони вредни скоро 51 милион, кафе во вредност од 19 милиони, во приближна сума и ...
сите 2 | | | веќе видена

Фирмите кои ќе вработат ранлива категорија граѓани ќе добијат паричен надоместок од државанта каса и плата за вработеното лице. Огласот е објавен, ...
сите 5 | | | веќе видена

НБРМ презеде првични мерки на претпазливост. Тоа, засега е доволно. Проблемите се кај Владата. Кај апашкото, неодговорно друштво, кое котинуирано нé лизга кон ...
сите 4 | | | прочитана: 167 | веќе видена

Соња Маџовска Расте долгот кон странство и на компаниите и на државата кој достигна 68,68 отсто од БДП, паѓа извозот и увозот, односно трговска размена на ...
сите 4 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи