Радиус (100км)

Бетонида Конструкции, основана во 1991 и членка на Групацијата Квалитет Бетонида, е компанија која нуди градежни услуги, дизајн и инженеринг како и градежни материјали.

Фото галерија

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Стан во Скопје


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

„Многу е битно да се нагласи кога се анализира структурата на порастот на индустриското производство дека најголем дел се должи на порастот на преработувачката ...
сите 121 | | | прочитана: 638 | веќе видена

Кластерите за текстил на Македонија и Бугарија размислуваат да создадат заеднички бренд како гаранција за квалитетно, стандардизирано производство. Ова е ...
сите 11 | | | веќе видена

СДСМ го стави првото вето. Не дозволува задолжување на домашниот пазар без претходна согласност мегу министерот за финансии Ставревски и дополнителниот заменик ...
сите 56 | | | прочитана: 874 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи