Радиус (100км)

 БИЗНИС

Од пред два дена „Карфур“ во СитиМол е затворен. Зад себе остави огромни долгови кон снабдувачите, банките и вработените. Вработените останаа дома, трговскиот ...
сите 60 | | | прочитана: 1553 | веќе видена

Скопската компанија Факом одлучи да ја распредели нераспределената добивка од 2007 и дел од 2008 година.Како што информира компанијата преку Македонската берза ...
сите 4 | | | веќе видена

Иако физибилити студијата нарачана од владата покажала дека делницата треба да чини 24 милиони долари, сепак сега ја плаќаме 76 милиони долари. Зошто ...
сите 4 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи