Радиус (100км)

 БИЗНИС

Од 21 деловни објекти избрани од Град Скопје како најуспешни за 2014 година во рамките на манифестацијата „Месец на трговијата„ само 1 од нив има сопственик ...
сите 32 | | | прочитана: 159 | веќе видена

Американската компанија „Гентерм“ во март следната година ќе почне со изградба на производствен капацитет на површина од 6.400 метри квадратни во Технолошко ...
сите 74 | | | прочитана: 864 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи