Радиус (100км)

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиПрилагодено за пушачи

Арабеска лаунџ ресторан


  • Адреса: Никола Вапцаров 7
  • Место: Скопје
  • Телефон 2: 072 305305
  • Оддалеченост: ≈585 м
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00
  • Локација: Центар-Плоштад

Во срцето на Скопје на плоштадот Македонија, најексклузивниот ресторан и лаунџ бар Арабеска, место каде можете да уживате во вкусна храна за време на вашиот семеен ручек или да се релаксирате во вечерните часови со одбрана музика

Во срцето на Скопје на плоштадот Македонија, најексклузивниот ресторан и лаунџ бар Арабеска, место каде можете да уживате во вкусна храна за време на вашиот семеен ручек или да се релаксирате во вечерните часови со одбрана музика. Во пријатен амбиент и ентериер со вкус и елеганција, ќе ве пречека услужливиот персонал на Арабеска.

 БИЗНИС

Прогласени се најдобрите трговски објекти во Скопје за годинава во седум категории, избрани на манифестацијата „Месец на трговијата“, во рамки на проектот што ...
сите 37 | | | прочитана: 246 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи