Радиус (100км)

 БИЗНИС

Акциите на Атинската берза и денеска на раното тргување поевтинија за 4,5 проценти, влечени надолу од приближно 30-процентото уривање на котирањата на банките ...
сите 67 | | | веќе видена

Пад од 4,5 одсто бележат од утринава на акциите на Атинската берза , како последица на новата вредност на акциите на грчките банки, јавува Ројтерс. Акциите на ...
сите 14 | | | веќе видена

Американската рејтинг агенција "S&P" ја намали прогнозата на кредитниот рејтинг на Европската унија од "стабилен" на "негативен". Ваквиот рејтинг следеше ...
сите 13 | | | веќе видена

Битката за Европа ќе биде изгубена или освоена во Германија. Неодамна имаше денови, во кои изгледаше дека таа наскоро ќе биде изгубена. Сепак длабоко ...
сите 5 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи