Радиус (100км)

Фламинго Хотел Казино


  • Адреса: Граничен премин-Богородица
  • Место: Гевгелија
  • Факс: 034 210211
  • Телефон 2: 034 230222
  • Локација: на граничен премин Богородица

Дејности:

казина, хотели

 БИЗНИС

Русија во средата презема дополнителни мерки за да го запре остриот пад на вредноста на рубљата, вклучително и пораката на централната банка за стабилизација ...
сите 56 | | | прочитана: 915 | веќе видена

Цената на барел нафра на светските берзи падна под 59 долари. Ова се случува откако големите производители сигнализираа дека ќе се задржи производството на ...
сите 115 | | | прочитана: 1253 | веќе видена

Тутунопроизводителите да почекаат да поминат барем десетина дена од почетокот на откупната сезона, пред да се одлучат да штрајкуваат – ваква порака им упати ...
сите 59 | | | веќе видена

 52 компании од различни дејности ги претставија своите профили што им се потребни на денешниот саем за вработување што се одржа во Куманово. Повеќе за ...
сите 49 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи