Радиус (100км)

Институт за медицина на трудот на РМ


  • Адреса: 2-ра Македонска бригада 43, п.факс 1077
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 2621428
  • Телефон 2: 02 3110491
  • Оддалеченост: ≈9156 км
  • Локација: Чаир, кај новата општина

 БИЗНИС

Германската компанија „Маркарт“ официјално ја отвори својата фабрика во Македонија во индустриската зона Караслари во Велес. Во фабриката која се протега на ...
сите 65 | | | прочитана: 203 | веќе видена

Продолжува проектот за самовработување и догодина. Владата предвиде 207 милиони денари за отворање нови 920 бизниси. Невработените ќе можат да аплицираат за ...
сите 36 | | | веќе видена

Ќе го комплетираме цел Коридор 8. Се работи за нов капитален проект, односно инвестиција од преку 80 милиони евра. Добиваме нов експресен пат од Ранковце до ...
сите 64 | | | прочитана: 264 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи