Радиус (100км)

 БИЗНИС

Според одлуката на Регулаторната комисија за енергетика, од утре, 1-ви јули, цената на електричната енергија за крајните корисници се намалува за 0,33 отсто. ...
сите 71 | | | прочитана: 308 | веќе видена

Грчкиот министер за финансии Јанис Варуфакис објави дека обврската кон доверителте нема да биде исполнета. Весникот „То Вима“ пренесе дека финансиските ...
сите 50 | | | прочитана: 214 | веќе видена

Ситуацијата во банкарскиот сектор во Македонија е нормална Банките, дури и оние во сопственост на доминантни грчки акционери, работат нормално и редовно и нема ...
сите 79 | | | прочитана: 544 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи