Радиус (100км)

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

Дуна компјутери


 • Адреса: бул.8-ми Септември 18 лок.2 (Октомвриска револуција)
 • Место: Скопје
 • Факс: 02 3104530
 • Телефон 2: 02 5511440
 • Оддалеченост: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 04:30
 • Локација: Зграда на Мида

Дуна Компјутери е ексклузивен увозник на светски познатите брендови - Apple, RICOH, OKI, Psion, Motorola, Clasus Interactive Whiteboards, Brahler ICS, Tentnology; дистрибутер за Garmin; и развива ERP, CRM, Business Intelligence и Records Management софтвер ULTIMA®.

Дуна Компјутери е водечка македонска IT компанија која што обезбедува целосни решенија за интеграција и одржување во компаниите, мобилни решенија и услуги за управување со документи.

Во своето 20 годишно работење, Дуна Компјутери се разви во експерт за корпоративни проекти и е позната по своите софтверски решенија.

Дуна Компјутери е ексклузивен увозник на светски познатите брендови - Apple, RICOH, OKI, Psion, Motorola, Clasus Interactive Whiteboards, Brahler ICS, Tentnology; дистрибутер за Garmin; Adobe и Corel партнер; производител на фискални каси Браво; и на ERP, CRM, Business Intelligence и Records Management софтверот ULTIMA®.

Дуна Компјутери има продажен салон за Apple во Скопје, сместен во Градски Трговски Центар.

Седиштето на компанијата се наоѓа на бул. Октомвриска револуција бр.18, на простор од 440m2, со посебен магацински простор од 200м2.

Дуна е сертифицирана со следните ISO стандарди:

•ISO 9001:2008
•ISO 14001:2004
•ISO 27001:2005
•ISO 20000-1:2011

Фото галерија

Видео галерија

Фискална каса Развигорец

 • Опис на производот : РАЗВИГОРЕЦ е погоден за мали компании кои имаат пр ...
 • Категорија : Фискални уреди
 • Достапност : Контакт
 • Гаранција : 1 година
 • Цена со ДДВ : 18,290 ден.

Фискална каса Вардарец

 • Опис на производот : Вардарец може да се користи само како фискална кас ...
 • Категорија : Фискални уреди
 • Достапност : Контакт
 • Гаранција : 1 година
 • Цена со ДДВ : 14,042 ден.

Фискална каса Северец

 • Опис на производот : СЕВЕРЕЦ е најевтина фиксна фискална каса на пазаро ...
 • Категорија : Фискални уреди
 • Достапност : Контакт
 • Гаранција : 1 година
 • Цена со ДДВ : 10,620 ден.

ULTIMA® POS

ULTIMA® ERP

ULTIMA® Попис на основни средства

 • Опис на производот : ULTIMA® Попис е идеално решение за попис на вашите ...
 • Категорија : Софтвер
 • Достапност : Има во залиха
 • Земја на потекло : Македонија
 • Цена со ДДВ : Дознај ја цената

Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

Цената на барел нафта падна во вторникот на светските берзи близу 65 долари, притисната со можно зголемување на американското производство од шкрилци и ...
сите 25 | | | прочитана: 275 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи