Радиус (100км)

 БИЗНИС

Фондот за развој на општинска инфраструктура (МИДФ) и Комерцијална банка Скопје соопштија дека го поддржуваат развојот на одржлива инфраструктура во Македонија ...
сите 16 | | | веќе видена

Меѓународната компанија „Easy Asset Management“, специјализирана за одобрување на брзи кредити, започна со работа и во Македонија. Компанијата, која има ...
сите 11 | | | веќе видена

- Јас реков дека имаме само позитивни сигнали од страна на синдикатот. Сложни сме да почнеме веднаш преговори по нивниот конгрес, за измената. Нашата идеја ќе ...
сите 7 | | | веќе видена

Во светски рамки 28 април претставува Светски ден за безбедност и здравје при работа. Овој настан ќе се одбележи во повеќе од 100 земји низ светот, а во ...
сите 2 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи