Радиус (100км)

 БИЗНИС

Грчките функционери прават сé што е во нивна моќ за да позајмат 15 милијарди евра и така да го избегнат банкротот кој ѝ се заканува на државата, а најголемата ...
сите 49 | | | прочитана: 340 | веќе видена

Светските финансиски лидери ја повикаа Грција да постигне договор со меѓународните кредитори и да избегне катастрофален банкрот кој би ја потресол рецесијата ...
сите 24 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи