Радиус (100км)

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


  • Адреса: Душко Поповиќ б.б.
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 2600017
  • Телефон 2: 02 2628870
  • Оддалеченост: ≈9155 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:30
  • Локација: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

Солопром д.о.о. е основана во 1991 год. Со своето основање Солопром го промовира новиот концепт на продажба и услуги во дрвната индустрија на македонскиот пазар, со пионерска имплементација на бизнис концептот СЕ НА ЕДНО МЕСТО. Со тоа станавме промотори на овој бизнис концепт на македонскиот пазар, фокусирани на сегментот на средна до висока класа на материјали и производи.

Големиот избор на плочест материјал, оплеменета иверка во преку 150 дезени и во различни дебелини, разни медијапан табли (сурови, фурнирани), лесонит табли, фурнирани флахс ленени табли, кујнски работни маси или маси за канцелариски бироа и др. Уште побогатиот избор на оков за мебел, од намало штрафче до најсофистициран шиберски систем. Механизми кои воодушевуваат со нивниот дизајн и функционалност. Декоративен оков (рачки, закачалки, кваки и др.) со привлечни хармонични линии.

Ова е само дел од обемниот избор на технички и функционални материјали за ентериери кои ги ниди малопродажниот сектор на Солопром. Материјали од познати светски и европски фирми со долга историја, познати по константниот квалитет и напредок на технологијата за производство на нивните материјали. Токму нашата грижа на Македонскиот пазар да се донесат високо квалитетни материјали, како и беспрекорната услуга на вработените, постојаниот развој на фирмата со цел да ги пресретне барањата на клиентите, прави да сме ПРВИОТ избор на секое физичко и правно лице.

Фото галерија

Закачалка WP99

Закачалка WP89

Закачалка WP59

Закачалка WP27

Закачалка WP26

Закачалка WP24

Закачалка WP22

Закачалка WP10

Закачалка WK15

Закачалка WK12

Закачалка RW08

Закачалка RW07

Закачалка 2089

Закачалка 2088

Закачалка 2087


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

Владата го потпиша договорот со германската ОДВ Електрик за изградба на фабрика во охридско-струшката индустриска зона. Компанијата по две недели ќе почне да ...
сите 72 | | | прочитана: 177 | веќе видена

Градежната комора при Сојузот на стопански комори денеска ги демантираше информациите објавени во анализата на консултантската фирма „Фортон Македонија“ во ...
сите 79 | | | прочитана: 887 | веќе видена

Банкарите остваруваат одлични и се' поголеми приходи од камати, покажуваат нивните биланси на успех Веб-страницата на Македонската берза каде што стигнуваат ...
сите 71 | | | прочитана: 201 | веќе видена

Носител на идејата е „Прва кооператива на потрошувачи на органска храна-Наша добра земја“ која конкурираше со проект за поддршка на мали маргинализирани ...
сите 13 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи