Радиус (100км)

Музеј на македонската борба за државност и самостојност - Музеј на ВМРО


  • Адреса: Иљо Војвода б.б.
  • Место: Скопје
  • Телефон 2: 02 3256667
  • Оддалеченст: ≈9157 км
  • Работно време: Вто - Нед од 10:00 до 18:00
  • Локација: До Камени Мост

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи