Радиус (100км)

 БИЗНИС

Пратеникот Васко Ковачевски од СДСМ, кој обвини дека РЕК Битола е во тотален колапс. -Она што го кажувавме и на што предупредувавме денеска се случи. Денеска ...
сите 32 | | | веќе видена

Финансиска инјекција за стопанството. Се ослободуваат околу 25 милиони евра, пари кои банките може да ги пласираат во форма на кредити за компаниите. Откако ...
сите 36 | | | прочитана: 266 | веќе видена

Предвременото раздолжување кон Меѓународниот монетарен фонд од 174 милиони долари и денешното враќање на 25 милиони евра средства земени од државни записи ...
сите 125 | | | прочитана: 550 | веќе видена

Се стабилизира цената на нафтата на светските берзи. Американската лесна нафта за испорака во арпил поскапи за 2 центи на берзата во Њујорк и денеска се ...
сите 34 | | | прочитана: 285 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи