Радиус (100км)

 БИЗНИС

Цената на нафтата се спушти во петокот на светските берзи кон 58 долари со оглед дека попушти стравувањето од можно нарушување во снабдувањето од Блискиот ...
сите 23 | | | прочитана: 295 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи