Радиус (100км)

 БИЗНИС

Македонски Телеком и Т-Мобиле Македонија од 1 јули годинава ќе бидат една компанија, соопштено е во понеделникот во Скопје. Одборите на Директори на Македонски ...
сите 40 | | | прочитана: 244 | веќе видена

Министерот за финансии на Германија, Волфганг Шојбле позитивно го оцени можниот договор за изградба на крак од гасоводот „Турски поток“, кој преку Грција, ...
сите 62 | | | прочитана: 378 | веќе видена

Владата донесе одлука за основање Туристичка развојна зона „Љубаништа 1“ на брегот на Охридското Езеро, во близина на манастирскиот комплекс „Свети Наум“, со ...
сите 4 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи