Радиус (100км)

 БИЗНИС

Министерството за финансии издаде согласност за трансформација на договорниот во редовен работен однос на 2.667 лица кои работат во институциите на државата. ...
сите 19 | | | веќе видена

Во светот има многу милионери, а верувајте ги има и на Балканот па и во Македонија. И оваа година титулата најбогат Македонец отиде во рацете на Минчо ...
сите 39 | | | прочитана: 1242 | веќе видена

Американскиот банкарски гигант „JP Morgan Chase“ ќе врачи 5.000 откази до 2016 година во рамките на програмата за намалување на трошоците со цел заштеда на пет ...
сите 2 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи