Радиус (100км)

Каза Италија


  • Адреса: бул.Јане Сандански 24 лок.2
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 2455511
  • Телефон 2: 02 2400431
  • Оддалеченост: ≈9160 км
  • Локација: Аеродром, кај Мекдоналдс, Комплекс Банки

 БИЗНИС

Македонскиот бизнисмен Светозар Јаневски, претседател на управниот одбор на винарската визба „Тиквеш“, ја закупи Белградската индустрија за пиво (БИП) за ...
сите 6 | | | прочитана: 163 | веќе видена

Корисниците на картички Виза и Мастер издадени од Комерцијална банка АД Скопје во моментов нема да имаат никакви ограничувања од страна на Банката при ...
сите 18 | | | веќе видена

Цените на акциите на Волстрит благо пораснаа во вторникот, по несигурно тргување, благодарејќи на надежите дека Грција ќе остане членка на еврозоната дури и во ...
сите 27 | | | прочитана: 294 | веќе видена

Од денеска граѓаните на Македонија , Србија , Црна Гора и Босна и Херцеговина ќе користат поевтини роаминг услуги. Се намалуваат цените на телефонските ...
сите 103 | | | прочитана: 324 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи