Радиус (100км)

 БИЗНИС

Намалување на јавниот долг, подобрување на билансната состојба на државата ова се директните ефекти од предвремената исплата на последната рата од 174 милиони ...
сите 56 | | | прочитана: 363 | веќе видена

Сопственикот на станбениот комплекс ,,Космос”, Фијат Цаноски најави дека за еден месец одново почнува изградбата на објектот, известува Алсат-М. Тој планира ...
сите 8 | | | прочитана: 195 | веќе видена

Министерството за земјоделство,шумарство и водостопанство (МЗШВ) се огласи со реакција на изјавите што вчера во Беровско ги даде Татјана Прентовиќ, ...
сите 7 | | | веќе видена

Според Пешевски, инвестициите за економско заживување на овој крај се базираат на неколку крупни и значајни проекти. - Почнувајќи со слободната економска зона ...
сите 11 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи