Радиус (100км)

 БИЗНИС

Примената на задолжницата која носеше дополнително финансиско оптоварување за компаниите се оддложува. Со експресни законски измени Владата предлага ...
сите 21 | | | веќе видена

Од 21 деловни објекти избрани од Град Скопје како најуспешни за 2014 година во рамките на манифестацијата „Месец на трговијата„ само 1 од нив има сопственик ...
сите 32 | | | прочитана: 204 | веќе видена

Новата инвестиција на американската компанија „Гентерм“ во технолошко-индустриската развојна зона во Прилеп, е значајна финансиска инјекција за градот и ...
сите 75 | | | прочитана: 881 | веќе видена

Лидерите на ЕУ денеска забранија инвестиции од фирми и поединци од Кримскиот Полуостров. До ова доаѓа откако шефовите на дипломатиите на земјите членки на ЕУ ...
сите 13 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи