Радиус (100км)

 БИЗНИС

По исклучително позитивните резултати и зголемениот интерес за проектот Купи куќа, купи стан“ на првиот саем во Скопје Сити мол, Министерството за финансии ...
сите 52 | | | веќе видена

За само три дена две големи американски компании од автомобилската индустрија ја објавија својата инвестиција во Македонија. Компанијата Гентерм ќе инвестира ...
сите 118 | | | прочитана: 621 | веќе видена

Додека цената на нафтата паѓа на светскиот пазар, во Швајцарија се случи еден необичен парадокс, цената на еден литар нафта сега да е понизок од цената на еден ...
сите 27 | | | прочитана: 163 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи