Радиус (100км)

Регулаторна комисија за енергетика на РМ


  • Адреса: Димитрије Чуповски 2 кат 4 (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3233586
  • Оддалеченост: ≈9157 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  • Локација: Во зградата ан Пелагонија

 БИЗНИС

Од Здружението на банкари во Македонија, велат дека во период на политичка криза, заштедите на граѓаните се сигурни во домашните банки. Граѓаните со различни ...
сите 144 | | | прочитана: 998 | веќе видена

Цените за телефонирање и пренос на податоци во Европската унија од денеска ќе бидат поевтини, а на 15-ти јуни целосно ќе биде укината наплатата на роаминг и ...
сите 26 | | | веќе видена

Откупот на јагнешкото месо за време на велигденските празници со најниски цени досега. Килограм јагнешко на големо, пред православниот велигден се продава по ...
сите 13 | | | веќе видена

Германскиот производител на обувки и облека, „Adidas“, забележа раст на продажбата од 22 проценти во првиот квартал од тековната година. Компанијата ја зголеми ...
сите 56 | | | прочитана: 533 | веќе видена

Цивил Медиа пренесува изјава на работник од Велес кој работи во странската инвестиција Дрекслермаер во Кавадарци. Како и многу други, нашиот соговорник ...
сите 3 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи