Радиус (100км)

 БИЗНИС

Македонија ќе биде транзитна земја за рускиот гас кон Европа“ – вели во интервју за МРТ заменик – претседателот на Комората за трговија и индустрија на Руската ...
сите 15 | | | прочитана: 155 | веќе видена

Полјаците почнаа масовно да купуваат руски прехранбени производи, кои поевтинија поради падот на курсот на рубљата, пренесе полскиот весник Метро. „Увозот на ...
сите 2 | | | веќе видена

Русија, Австралија и Холандија искажале интерес за придружување на Азиската банка за инфраструктурни вложувања (AIIB), на чие чело е Кина, со што се зајакнуваа ...
сите 11 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи