Радиус (100км)

 БИЗНИС

Врз основа на Законот за рамномерен регионален развој и Програмата на Владата на Република Македонија за рамномерен регионален развој, а со цел зголемување на ...
сите 30 | | | веќе видена

Вкупно 3.546 фирми не платиле данок или придонеси – покажува последната листа на должници што ја објави Управата за јавни приходи (УЈП). На „црната листа“ се ...
сите 12 | | | веќе видена

Претходниот состав на Државната изборна комисија донесе политички диригирана одлука. ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ, свесно, надвор од сите законски надлежности, донесоа ...
сите 35 | | | прочитана: 162 | веќе видена

Англиските регулаторни органи за заштита на пазарниот натпревар покренаа истрага против неколку банки поради сомневање дека договарале цени на државни ...
сите 32 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи