Радиус (100км)

ЕВН Македонија КЕЦ КумановоНаплатни пунктови: Наплатен пункт 1: Доне Божинов бр. 13, 1300 Куманово (во склоп на КЕЦ) Наплатен пункт 2: Маршал Тито 79, Куманово

Наплатни пунктови:

Наплатен пункт 1: Доне Божинов бр. 13, 1300 Куманово (во склоп на КЕЦ)

Наплатен пункт 2: Маршал Тито 79, Куманово

 БИЗНИС

Иако не беше најавено задолжување за оваа недела, Владата сепак вчера спроведе продажба на државни хартии од вредност со што од домашните кредитори позајми ...
сите 34 | | | прочитана: 169 | веќе видена

Владата донела одлука да ја намали цената на 192 комерцијални стана во Скопје, Охрид и Струмица изградени од Акционерското друштво за стопанисување со станбен ...
сите 24 | | | веќе видена

Креирањето и одржувањето на клима на политичка несигурност е крајно неодговорно, и тоа влијае и на инвеститорите но и на општата потрошувачка, бидејќи е добро ...
сите 3 | | | веќе видена

Прикажувањето на тезите на Зоран Заев и СДСМ како апсолутна вистина и натаму доминира меѓу коментарите на грчките медиуми и интернет портали за скандалот што ...
сите 120 | | | прочитана: 648 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи