Радиус (100км)

 БИЗНИС

Пресметките и годинава покажуваат дека дрвото е најповолна опција, а најскапи се струјата и нафтата. Во пресрет на грејната сезона, граѓаните се пред дилема – ...
сите 21 | | | прочитана: 202 | веќе видена

Американската лесна нафта вчера на берзата во Њујорк за речи си половина долар на 45,22 долари за еден барел.Северноморската нафта од типот „брент“ која се ...
сите 30 | | | прочитана: 355 | веќе видена

Академик Абдулменаф Беџети гостува во Економски магазин, денеска во 18:15 часот на Алсат-М телевизија. Во продолжение кратка најава со дел од разговорот: Сега ...
сите 6 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи