Радиус (100км)

 БИЗНИС

Грчката влада вчера побарала од локалните власти во земјата сите свои парични резерви да ги префрлат на сметката на централната Банка на Грција, со цел да ги ...
сите 102 | | | прочитана: 195 | веќе видена

Рускиот министер за енергетика, Александр Новак очекува дека до 2017 година цената на нафтата нема да надмине 70 американски долари за барел, додека за 2015 ...
сите 84 | | | прочитана: 737 | веќе видена

„Македонски Телеком“ и „Т-Мобиле Македонија“, на барање на нивниот мнозински сопственик „Маѓар Телеком“ ќе спроведат интерна истрага по објавените разговори од ...
сите 42 | | | прочитана: 324 | веќе видена

Економист – ЛондонЗабележително е колку многу надежи во бизнис преговорите се применува преку тивки закани, а тоа очигледно добро го знае Алексеј Милер, шефот ...
сите 67 | | | прочитана: 407 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи