Радиус (100км)

 БИЗНИС

Бизнис климата во Македонија е генерално позитивна – сметаат германските стопанственици. 41% од веќе присутните германски вложувачи во земјава ја оценуваат ...
сите 34 | | | прочитана: 153 | веќе видена

Стартуваше владиниот мега проект за вработување со ослободување од придонеси. Со него ќе се вработат околу 20.000 лица за само една година. Според министерот ...
сите 28 | | | веќе видена

Wizz Air, најголемата ниско-буџетна авио компанија во Централна и Источна Европа денеска го објави новиот петгодишен договор за партнерство со две реномирани ...
сите 14 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи