Радиус (100км)

ДООЕЛ ЛАНД-СЕРВИС е компанија предводник во поставување на стандарди за услугите од областа на професионално чистење,одржување на хигиена и дезинфекција.

Ланд-Сервис ДООЕЛ е ексклузивен застапник и дистрибутер на средствата со двојна формула за чистење и дезинфекција од препознатливиот француски бренд ANIOS laboratoires.
Ланд-Сервис е ексклузивен застапник и сервисер за машини за чистење со EcH20 технологија од водечкиот светски производител и иноватор TENNANT.

Услуги:
- Изготвување организациони планови за чистење со техничка и економска понуда, на барање на клиент
- Професионално тековно и генерално чистење и одржување на објекти (индустриски и угостителски ,трговски центри, здравствени установи,банки,хотели,амбасади и резиденции,образовни и административни,згради,индивидуални станови).
- Чистење на недостапни стаклени површини, фасади и рекламни паноа.
- Перење на теписи и седечки гарнитури.
- Чистење и заштита на тврди подови (мермер,гранит,керамика и др.) со нанесување на заштитна емулзија.
- Дезинфекција
- Одржување на зелени површини

ЛАНД-СЕРВИС – СИНОНИМ ЗА БЕСПРЕКОРНА ХИГИЕНА.

Фото галерија

Видео галерија

ANIOSAFE SAVON DOUX HF

ANIOSGEL 85 NPC

SURFANIOS Premium

МАШИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ И ПОЛИРАЊЕ F8

ЧИСТАЧ И НЕГА ЗА ТЕПИСИ 1210/1215

ЗЕЛЕНА МАШИНА, МЕТЛАРКА 636

МАШИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ СО СЕДИШТЕ НА ОПЕ ...

ИНДУСТРИСКА МЕТЛАРКА S30

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ, МЕТЕЊЕ, СУШЕЊЕ M2 ...

МАШИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ СО СЕДИШТЕ НА ОПЕ ...

КОМБИНИРАНА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕ ...

Комбинирана машина за перење и суше ...

КОМБИНИРАНА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕ ...


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

Цените на нафтата падна во вторник на меѓународните берзи, бидејќи заради растот на производството на Блискиот исток и Северното море, повторно зајакна ...
сите 95 | | | прочитана: 784 | веќе видена

Владејачката партија ВМРО-ДПМНЕ реагира на денешната информација од дополнителниот заменик – министер за финансии, Кире Наумов, кој соопшти дека клиентите на ...
сите 60 | | | прочитана: 214 | веќе видена

Извршителите просечно секој месец наплаќаат по околу 10 милиони евра долгови од граѓаните и од фирмите. Процесот најчесто трае и подолго од една година. Бројот ...
сите 7 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи