Радиус (100км)

 БИЗНИС

Позитивните трендови во градежништвото се очекува да продолжат и во наредниот период. Поддршката со владините мерки и активности како и во претходниот период ...
сите 65 | | | прочитана: 313 | веќе видена

Коосновачот на технолошкиот гигант „Microsoft“, Американецот Бил Гејтс и натаму е најбогатиот човек на планетата со богатство проценето на 79,2 милијарди ...
сите 28 | | | прочитана: 293 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи