Радиус (100км)

 БИЗНИС

Американската лесна нафта вчера на берзата во Њујорк за речи си половина долар на 45,22 долари за еден барел.Северноморската нафта од типот „брент“ која се ...
сите 30 | | | прочитана: 405 | веќе видена

Исклучените граѓани од системот за топлинска енергија веќе седми месец протестираат, бидејќи им стигаат сметки за услуга што не ја користат. Секој месец тие ...
сите 3 | | | веќе видена

Развоен, социјален или изборен, каков буџет стокми владата за догодина? Повеќе пари ќе има за плати, пензии и социјални трансфери. Се зголеми и салдото на ...
сите 2 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи