Радиус (100км)

ЈК травел


  • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 22
  • Место: Битола
  • Факс: 047 220248
  • Оддалеченост: ≈9228 км
  • Локација: на Широк Сокак наспроти Стопанска Банка АД Битола

 БИЗНИС

73% поевтини разговори и 90% пониска цена на интернет. Оние кои патуваат во Србија, Црна Гора и Босна веќе ги користат придобивките од регионалниот договор за ...
сите 129 | | | прочитана: 336 | веќе видена

Од туристичките агенции велат дека нема откажувања на аранжмани, ама дека оние што веќе уплатиле доаѓаат и се информираат за состојбите во Грција Состојбите во ...
сите 28 | | | прочитана: 361 | веќе видена

Македонскиот телекомуникациски пазар поминува низ процес на прегрупирање на силите на операторите, а крајните корисници се во неизвесност дали овие турбуленции ...
сите 6 | | | прочитана: 168 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи