Радиус (100км)

Мак-опрема


  • Адреса: Горно Лисиче 208
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 2430900
  • Телефон 2: 078 264177
  • Оддалеченост: ≈9163 км

МАК-ОПРЕМА дооел Скопје, е основана 1996 год. како фамилијарна фирма. Од тогаш па до денес нудиме комплетен инжињеринг на опрема во угостителски објекти, од перални за веш, преку опремување на кујни и миење на садови.

МАК-ОПРЕМА дооел Скопје, е основана 1996 год. како фамилијарна фирма. Од тогаш па до денес нудиме комплетен инжињеринг на опрема во угостителски објекти, од перални за веш, преку опремување на кујни и миење на садови.

Нашата цел е опремување на Вашиот ресторан, пицерија, кафуле, хотел и др. со опрема со највисок квалитет а по цени прилагодени на нашите услови.

Ви ги нудиме најдобрите светски брендови кои значат многу во светот на угостителството и тоа:

- WINTERHALTER GmbH-Германија, професионални машини и системи за миење садови(чинии, лонци, чаши, прибор за јадење).
- RATIONAL AG- Германија, Парно конвекциски печки
- KOGAST д.о.о.- Словенија, Угостителска Опрема
- ALPFRIGO д.о.о.- Словенија, ладилници, замрзнувачи и разладни пултеви за угостителство
- IPSO Белгија- професионални машини за перење и сушење, ваљаци за пеглање
- CAMBRO- САД, Пластични садови, садови за пренос на храна и ситен инвентар

Повелете во нашиот изложбен салон или магацинот во Скопје, за и самите да се уверите за квалитетот на нашите продукти.

DНо квалитетот без сервис е ништо па затоа за сите апарати во и по гарантниот рок се грижи нашиот стручен сервис.

Фото галерија

Електрична фритеза Eldorado 5x2

Саламорезница Sirman

Планетарен миксер за слаткарство 7 ...

Електрична палачинкара

-10%

Тостер, електричен, Панини

-10%

Тостер, електричен, единечен, Barts ...

Машина за сецкање зеленчук- универз ...

Парно-конвекциска печка RETIGO моде ...

Термо-изолирана кутија за пренос на ...

Термо-изолирана кутија за пренос на ...

-20%

Плинска кипер тава 40 литри

Вертикален ладилник, Alpfrigo

Вертикален замрзнувач со 2 врати, A ...

Сервирна количка, трокатна

Сервирна количка, двокатна


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

Физичките и правните лица од приватниот сектор со помалку од 50 вработени ќе бидат ослободени од законската обврска за водење канцелариско и архивско работење, ...
сите 65 | | | прочитана: 267 | веќе видена

Како дополнување на услугата електронско банкарство, Охридска банка ја лансира услугата СМС-известувања, кои ќе им понудат на клиентите можност за следење на ...
сите 2 | | | веќе видена

Американската лесна нафта за испорака во јуни поевтини на 57,14 центи додека нафтата од типот Брент на берзата во Лондон, која ја увезуваат трговците во ...
сите 21 | | | прочитана: 175 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи