Радиус (100км)

 БИЗНИС

Цените на станбените објекти во Грција во вториот квартал годинава паднаа со поголема стапка во однос на првиот квартал. Падот на цената, како што пренесуваат ...
сите 7 | | | прочитана: 198 | веќе видена

Цените на недвижностите ќе растат во текот на оваа година на целата територија на Европската унија, освен во Франција и Белгија, благодарение на подобрите ...
сите 3 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи