Радиус (100км)

 БИЗНИС

Меѓународниот монетарен фонд го поздрави предвременото враќање на кредитната линија за претпазливост од Македонија. Оваа информација Фондот ја објави и на ...
сите 131 | | | прочитана: 639 | веќе видена

Појавата за заминување во странство, поради подобар живот е честа меѓу работоспособното население на балканските земји. „ Само да отидам, овде нема живот“, ...
сите 3 | | | веќе видена

Цената на сировата нафта се стабилизираше во вторникот на светските берзи близу 61 долар, црпејќи поддршка од воружените судири во Либија, растот на пазарот на ...
сите 26 | | | прочитана: 174 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи