Радиус (100км)

 БИЗНИС

Гасоводот Турски поток и изградбата на АЕЦ Акују во Турција се наоѓаат на списокот на инвестициски проекти што може да бидат замрзнати или откажани како дел од ...
сите 9 | | | веќе видена

Поволните услови за водење бизнис, ниските царини и даноци, низата поволности за домашните компании и поддршката преку евтините кредити ја менуваат сликата за ...
сите 53 | | | прочитана: 1335 | веќе видена

Првиот човек на Дојче банк, Џон Крајан, смета дека банкарите се платени премногу, а банките имаат премногу вработени кои имаат претенциозни титули. Осврнувајќи ...
сите 2 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи