Радиус (100км)

 БИЗНИС

Владата го потпиша договорот со германската ОДВ Електрик за изградба на фабрика во охридско-струшката индустриска зона. Компанијата по две недели ќе почне да ...
сите 72 | | | прочитана: 177 | веќе видена

Градежната комора при Сојузот на стопански комори денеска ги демантираше информациите објавени во анализата на консултантската фирма „Фортон Македонија“ во ...
сите 79 | | | прочитана: 887 | веќе видена

Банкарите остваруваат одлични и се' поголеми приходи од камати, покажуваат нивните биланси на успех Веб-страницата на Македонската берза каде што стигнуваат ...
сите 71 | | | прочитана: 201 | веќе видена

Носител на идејата е „Прва кооператива на потрошувачи на органска храна-Наша добра земја“ која конкурираше со проект за поддршка на мали маргинализирани ...
сите 13 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи