Радиус (100км)

 БИЗНИС

Саудиска Арабија објави дека нема да го намали производтсвото на нафта дури и ако земјите надвор ОПЕК се договорат за намалување на понудата, објави “Ројтерс”. ...
сите 44 | | | веќе видена

„ ЕМО- вци робови на 21- от век“, „ Борба за здравје, достоинство“, „ Ние сме гладни“, „ Крлежи“, со овие пароли денес вработени во АД ЕМО Охрид излегоа на ...
сите 2 | | | веќе видена

Новиот гасовод, што „Газпром“ ќе го гради наместо Јужен поток може да биде наречен Турски поток, изјави денеска вицепретседателот на компанијата Александар ...
сите 79 | | | прочитана: 690 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи