Радиус (100км)

 БИЗНИС

Во светот има многу милионери, а верувајте ги има и на Балканот па и во Македонија. И оваа година титулата најбогат Македонец отиде во рацете на Минчо ...
сите 39 | | | прочитана: 1207 | веќе видена

Во наредниот период ќе почне изгрaдбата на фабрики во кои ќе работат десетина илјади работници на територијата на цела Македонија. Во скопски Бунарџик ќе гради ...
сите 41 | | | прочитана: 183 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи