Радиус (100км)

 БИЗНИС

Сите фирми кои што вршат промет на добра и на услуги за кои плаќањето се врши во готово, а кои досега не ја отпочнале постапката за воведување на ГПРС фискална ...
сите 49 | | | прочитана: 234 | веќе видена

Агенцијата „Standard & Poor’s – S&P“ го намали кредитниот рејтинг на Русија на неинвестициски, т.н. „ѓубре“ рејтинг. Како што пренесува АП, агенцијата на ...
сите 11 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи