Радиус (100км)

 БИЗНИС

„ Ова е јалово сценарио предизвикано од власта во заминување, која не бира средства на кој било начин да го дефокусира вниманието од растечкото незадоволство ...
сите 47 | | | прочитана: 272 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи