Radius (100km)

 БИЗНИС

Американската лесна нафта вчера на берзата во Њујорк за речи си половина долар на 45,22 долари за еден барел.Северноморската нафта од типот „брент“ која се ...
сите 28 | | | прочитана: 369 | веќе видена

Развоен, социјален или изборен, каков буџет стокми владата за догодина? Повеќе пари ќе има за плати, пензии и социјални трансфери. Се зголеми и салдото на ...
сите 2 | | | веќе видена

Академик Абдулменаф Беџети гостува во Економски магазин, денеска во 18:15 часот на Алсат-М телевизија. Во продолжение кратка најава со дел од разговорот: Сега ...
сите 4 | | | веќе видена

Пресметките и годинава покажуваат дека дрвото е најповолна опција, а најскапи се струјата и нафтата. Во пресрет на грејната сезона, граѓаните се пред дилема – ...
сите 21 | | | прочитана: 203 | веќе видена
next
Daily.MK

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel