Радиус (100км)

 БИЗНИС

Нови 35 милиони денари финансиска поддршка од Владата се обезбедени годинава за винариите и земјоделските преработувачки претпријатија кои ќе ги искористат за ...
сите 22 | | | веќе видена

СДСМ бара власта на Груевски веднаш да ги повлече, како што велат, штетните, дискриминаторски и противуставни законски решенија за хонорарците. - Укажавме на ...
сите 29 | | | прочитана: 366 | веќе видена

Бројот на работници во индустријата во текот на минатата година бележи раст од 7,9 проценти. Според објавените податоци на Државниоот завод за статистика, раст ...
сите 74 | | | прочитана: 203 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи